Tel. 603 538 752

Nabídka kurzů


Připravujeme pro vás  kurzy předení a tkaní.

Připravujeme pro vás
kurzy předení a tkaní
.
Přehled aktuálně nabízených kurzů (v Praze max. 2 osoby)
24. 7. 2024 Praha Bořivojova Předení
26. 7. 2024 Praha Bořivojova Tkaní
3. 8. 2024 Praha Bořivojova Předení
4. 8. 2024 Praha Bořivojova Tkaní

Kurzů předení nebo tkaní v Praze, které se konají v naší prodejně, se mohou zúčastnit maximálně dvě osoby současně a pro zachování kvality kurzů není možné jejich kapacitu navýšit. Na obsazený kurz se můžete hlásit do pozice náhradníka.
Na kurzech předení máme k dispozici 6 typů kolovrátků, bubnové česačky, kartáče na vlnu a veškeré potřebné vybavení.
Pro kurzy tkaní používáme několik stavů s pevným listem a vícelistových tkalcovských stavů, opět s veškerým příslušenstvím.
Vlna pro předení i příze na tkaní je v ceně kurzu.
Cena kurzu předení i kurzu tkaní pro jednoho účastníka je stejná a činí 2700,- Kč včetně DPH. Z této částky Vám 500,- Kč vrátíme formou slevy na kolovrátek, tkalcovský stav nebo česačku, pokud nákup uskutečníte do 6-ti měsíců od data konání kurzu. Pořadí nákupu vybavení a kurzu může být i opačné, tedy uvedenou slevu na kurz můžete uplatnit, pokud se na kurz přihlásíte do 6-ti měsíců od data nákupu. Na jeden předmět může být uplatněna pouze jedna sleva a slevy se nesčítají. Podmínkou pro uplatnění této slevy je předložení dokladu o absolvování kurzu nebo nákupu vybavení (prodejka/faktura).
Tkaní je krásné a zajímavé. Neméně zajímavé je však podlehnout kouzlu točícího se kolovrátku. Nemějte obavu, že je to obtížné. Jezdit na kole, plavat a bruslit je také obtížné. O to větší radost Vás čeká, až zvládnete první krůčky a posléze se dostaví i zasloužený pocit vítězství. Máte-li do toho chuť, měli byste to zkusit, příležitostí k ovládnutí tohoto umění není zase tolik.
Na kurzu předení si můžete vyzkoušet různé typy kolovrátků, abyste sami zjistili, který Vám lépe vyhovuje. Dozvíte se zde také, jak se připravuje vlna k předení a řadu dalších zajímavostí. Takže neváhejte a dejte nám vědět.

© DALIN Praha s.r.o., tel.: 603 538 752, +420 274 860 304
sídlo (poštovní adresa): Rezlerova 281, 10900 Praha 10      prodejna: Bořivojova 73, Praha 3
Přístupů: 10429868     e-mail: linhartova@dalin-praha.cz      webdesign: palin8@post.cz
Další položky menu kurzy