Tel. 603 538 752

Platby

Platby

V naší prodejně při osobním odběru zboží přijímáme pouze platby v hotovosti. Přijímání platebních karet jsme během koronavirové krize byli nuceni zastavit, nejbližší bankomat se ale nachází velmi blízko, cca 100 m od naší prodejny.
Pokud pro vás není problém zaplatit pomocí internetového bankovnictví v mobilu převodem na účet, můžeme vám v prodejně vystavit fakturu, kterou takto na místě uhradíte i bez hotovosti.
Pro zasílání zboží platí, že pokud Vámi objednané položky máme skladem, pošleme Vám zálohovou fakturu, kterou uhradíte převodem na bankovní účet.
Pokud některá položka není momentálně dostupná, konzultujeme s Vámi objednávku e-mailem nebo telefonicky.
Zboží zasíláme Zásilkovnou nebo přes Toptrans. Obě tyto možnosti umožňují úhradu dobírkou, u dobírky ale platíte i zpáteční dopravu pro případ nevyzvednutí zásilky, a je tak užitečná zejména v případech, kdy nemáte možnost zaplatit převodem na účet.
Zasílané zboží tedy můžete uhradit některým z následujících způsobů:
  • 1) Dobírkou, tj. hotově nebo kartou při převzetí zásilky (Pouze ČR a SR).
  • 2) Platbou předem na náš bankovní účet u Fio banky.
    Kromě bankovního účtu v Kč máme u Fio banky pro zákazníky ze zahraničí zřízen také účet v Eurech.
    Bankovní spojení najdete na zálohové faktuře. Zálohovou fakturu ve formátu PDF od nás dostanete e-mailem a je pro Vás zároveň potvrzením, že pro Vás máme zboží rezervováno.
  • 3) Platbou předem pomocí systému . Můžete tedy platit kartou z pohodlí domova, aniž nám sdělujete kódy ze své platební karty. Za toto pohodlí zaplatíte navíc 4,3% z celkové fakturované částky.

© DALIN Praha s.r.o., tel.: 603 538 752, +420 274 860 304
sídlo (poštovní adresa): Rezlerova 281, 10900 Praha 10      prodejna: Bořivojova 73, Praha 3
Přístupů: 10429646     e-mail: linhartova@dalin-praha.cz      webdesign: palin8@post.cz
Další položky menu obchod