Tel. 603 538 752

Novinky

Pro přípravu pramene vlněného česance z bubnové česačky vám nyní nabízíme novinku, tzv. Diz tyčku, která má navíc měrky tloušťky příze v centimetrech a v palcích.

Hledáte vhodný dárek? Nabízíme vám Soupravu Úvod do předení pro seznámení se světem vláken.

DŮLEŽITÉ ZMĚNY !
Kolovrátek Traveller se dočkal své nové verze Traveller 3, což je ale spojeno s tím, že výroba oblíbeného kolovrátku Traveller s dvojitým pohonem byla ukončena a již jej nelze ani objednat.
Je k dispozici nový 4-listový stav Brooklyn 40 cm.

Vzhledem k faktu, že Česká pošta zrušila nám dostupné pobočky v Kubelíkově ulici i na Náměstí Jiřího z Poděbrad, rozhodli jsme se zcela upustit od využívání služeb České pošty. Protože Zásilkovna nepřijímá balíky delší než 120 cm a těžší než 10 kg, prosíme vás, abyste v takovém případě volili dopravu Toptransem nebo nás kontaktovali, abychom mohli zvolit pro obě strany přijatelné řešení.
Už delší dobu pozorujeme rostoucí nespolehlivost fungování e-mailové schránky gmail.com, neboť společnost Google si osobuje právo rozhodovat, co je a co není spam. Roste počet zpráv, které ani nespadnou do spamu, gmail je prostě nedoručí a nepodá o tom žádné hlášení. Proto Vás prosíme, používejte pro elektronickou korespondenci s námi výhradně adresu na doméně dalin-praha.cz (linhartova@dalin-praha.cz).
Máme k dispozici nové soupravy barev na vlnu. Souprava 12-ti barev obsahuje nyní jiné barvy a barvy z dříve prodávané sady si teď můžete koupit jednotlivě. Souprava 3 základních barev se také mírně změnila, princip míchání barev ale zůstává stejný.
Nepřehlédněte zcela novou soupravu čtyř základních barev barevného modelu CMYK, který se používá v počítačových tiskárnách a s jehož pomocí namícháte opravdu jakýkoliv barevný odstín, pokud se rozhodnete do tajů vytváření barev proniknout.
Nové jednotlivé barvy se nyní prodávají pouze v balení po 10-ti a 100 gramech. (19.3.2022)

Pro toho, kdo potřebuje česat velké množství vlny, máme skvělou zprávu. Náš dodavatel zahájil výrobu a prodej elektrické bubnové česačky široké 30 cm, se dvěma nezávislými výkonnými motory. Její dizajn i dokonalé a profesionální zpracování napovídají, že se jedná o naprosto mimořádnou záležitost a tomu, kdo se rozhodne si ji pořídit, nezbývá než gratulovat. (19.3.2022)

Konečně je náš web o něco přívětivější k majitelům mobilních telefonů. Ke spoustě obrázků z minulých událostí nebo kurzů se z mobilu dostanete možná pohodlněji než z počítače. (26.10.2020)

Čas pokročil a díky Facebooku naše Fórum ztratilo svůj původní význam. Proto jsme se rozhodli funkčnost fóra, včetně registrace a přihlašování, z našeho webu úplně vyřadit. Příspěvek o chybách v knize jsme zachovali ve formě krátkého článku.

Jack
Náš dodavatel Ashford Handicrafts ltd. obnovuje výrobu oblíbeného 8-listového stavu Jack s deseti podnožkami a tkací šířkou 97 cm.


© DALIN Praha s.r.o., tel.: 603 538 752, +420 274 860 304
sídlo (poštovní adresa): Rezlerova 281, 10900 Praha 10      prodejna: Bořivojova 73, Praha 3
Přístupů: 10236507     e-mail: linhartova@dalin-praha.cz      webdesign: palin8@post.cz
Další položky menu O nás